Mineral Eye Shadow – 35

15,40

ITAY Mineral Eye Shimmer on kõikehõlmav ilu tööriist. Alates meigist, juustest kuni küünteni on ITAY Eye Shimmers igati abiks. Sisalduvate 100% looduslike mineraalide tõttu ei ärrita need pigmendid nahka. Ei sisalda värvaineid, talki, säilitusaineid, kemikaale ega õlisid - elujõulisi silmavärve on ohutu kasutada silmade ümbruse kõige tundlikumates nahapiirkondades ning need ei tõmba ega kipita nahka.
Niisiis, kuidas ITAY mineraalsed lauvärvi pigmendid töötavad?…

Siin on 6 ainulaadset viisi!

1. Silmadele Nende kõige lihtsamas vormis sobivad need igapävaseks silmameigiks. Et värv püsiks hästi, kasuta meie silmameigi primerit. Sega ja sobita erinevaid värve mistahes lõpptulemuse nimel. Kanna seda ideaalse päevase läike saamiseks või märjana, et see high fashion välimus saada. Pigmendid püsivad kogu päeva ja öö.

2. Lainerina

Miks mitte astuda samm edasi ning joonistada ka lainer ITAY shimmeriga? Tee ITAY eyeliner brush märjaks ning vea seda mööda silmakaart.

3. Huultele

Kasuta ITAY Mineral Eye Shimmer, et luua endale ainulaadne huulevärv. Alusta ITAY huulepalsamiga või huuleläikega, ning siis patsuta peale ITAY Shimmer.

4. Küüntele

 Soovid paaritada silmameiki küünelakiga? Kasta oma läbipaistva küünelaki pintsel shimmeri sisse ning kanna küüntele.

5. Juustele

 Kui segad ITAY Eye Shimmer oma lemmiku juuksegeeliga, saavutad sa erakordse stiili. Kanna see valitud juuksesalkudele, et lisada erksust või heledust, või kata terve pea, tulemus aitab sul igas rahvahulgas silma paista.

6. Kehasära

Sega Itay Eye Shimmer koos oma kehakreemiga ning tulemuseks saad ilusa läikiva sära üle terve naha.

LISAINFORMATSIOON

Kaal 2,5 g
0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
      Rakenda kupong