VEGAN BIO HUULEPULK ATHENA BLUSH

Luksuslik BIO Goddess huulepulgad on 98% naturaalset päritolu ning 100% vegan. Huuli niisutavad koostisosad on saadud otse loodusest huulepulka kuues erinevas toonis.

26,50

VEGAN BIO HUULEPULK ATHENA BLUSH

Luksuslik BIO Goddess huulepulgad on 98% naturaalset päritolu ning 100% vegan. Huuli niisutavad koostisosad on saadud otse loodusest huulepulka kuues erinevas toonis.

26,50

BIO huulepulgad on 98% orgaanilised ja 100% vegan koos sobiva ookeani botaanikaga. Satiinisegu huulte niisutavatest koostisosadest, mis on pärit loodusest, et kasvatada ja täidlustada huuli BLUSH värvis, esindatud tarkuse, rahu ja iseseisvuse jumalanna ATHENA poolt.
Eye of Horus BIO huulepulgad on väga pigmenteerunud, rikkalikult toitvate bioaktiivsete koostisosadega ja sisaldavad looduslikku päritolu merebotaanikat, mis soodustab huulekudede toitumist, et saavutada täidetud huulte efekt. Lisaks tagab kastoorseemne ja päevalille looduslike õlide lisamine E-vitamiiniga võrreldamatu niisutamisvalemi, jättes huuled pehmeks ja elastseks.
Peamised koostisosad: mere botaanika: merevetikatest valmistatud õli Dictyopteris on tuntud huulte plumbingu ja ümber struktueeriva efekti tõttu. Looduslikud õlid ja estrid: sealhulgas päevalille-, riitsinus- ja oliiviõlid ning looduslik C-vitamiin, mis tagab läikiva niisutuse. Toitvad vahad: sealhulgas Candelilla ja Carnauba kreemja pehme toitva nishi jaoks.
Shelf life: 36 kuudAvatuna:18 kuud

Võtmeomadused:
Orgaanilised ja naturaalsed koostisosad
Cruelty Free
Vegan Friendly
Kreemjas, pehme, hooldav finish
Sisaldab mere botaanikat ja looduslikke õlisid ning estreid, et tekitada plumping efekt ja pakkuda niisutust
Pakendatud keskkonnasõbralikesse taaskasutatavatesse, biolagunevatesse kaardist pakenditesse.

Volume: 4gm. 0.141oz E

Hooldusnõuanded: Et kõrge vaha- ja õlipõhine koostis jääks niiskeks, veenduge, et kork on pärast kasutamist kindlalt kinni. Ainulaadne keskkonnasõbralik pakend on vastupidav, kuid mitte nii vastupidav kui metall, seega pidage meeles selle omadusi.

1 arvustus tootele VEGAN BIO HUULEPULK ATHENA BLUSH

  1. Emily

    Hästi raske leida vegan meiki mis päriselt ka hea koostise ja kvaliteediga. Lemmik huulepulk mu kollektsioonis kindlalt. Püsib kaua, huultel pole tunda, ei kuivata ja ei kleepu. Hea värvus.

Lisa arvustus

Korv Item Removed. Undo
  • Pole kaupa.